شرکت بازرگانی مهرگان آذرخش سرزمین آینده

شرکت بازرگانی مهرگان آذرخش سرزمین آینده، به شماره ثبت “۱۶۲۷۵” و با مدیریت آقای سید عبدالزهرا موسوی از جمله شرکت های بازرگانی فعال در حوزه مواد غذایی و شوینده در کشور است.

عمده فعالیت های این شرکت درزمینهٔ پخش عمده مواد غذایی، مواد شوینده و بهداشتی به همراه کادر کارشناسان مجرب در امر بازار سازی، بازارشناسی و مهندسی فروش محصولات در سطح داخلی و صادرات به کشورهای همسایه می‌باشد.

استراتژی ما بین المللی شدن بازار، تنوع کسب و کار و توسعه تجارت خارجی است. هدف ما خدمت به بازرگانان، تولید کنندگان داخلی؛ پخش کالا در داخل و خدمت به صادر کنندگان جهت توسعه تجارت بین الملل می‌باشد.

از رموز موفقیت گروه بازرگانی مهرگان آذرخش، سرعت، دقت و صداقت در کلیه امور ثبت سفارش و ارسال به‌موقع کالا به بازرگانان کشور می‌باشد. همچنین مدیریت هماهنگ، نیروهای متخصص باتجربه، ارتباطات قوی و توانمندی مطالعاتی با حرکت در مسیر آخرین قوانین و مقررات پخش داخلی و صادرات؛ این مجموعه را قادر ساخته به‌خوبی و در کمترین زمان ممکن هرگونه عملیات تجاری را با موفقیت به تامیم و تکمیل و انجام برساند.

 امروزه این شرکت موفقیت خود درزمینهٔ فروش عمده محصولات و صادرات را مرهون سازماندهی مناسب و نیروی انسانی متخصص و باتجربه خود می‌داند.

مفتخریم که در رقابت بازار مواد غذایی و بهداشتی در کشورهای همسایه همچون عراق، قطر، افغانستان، پاکستان و ترکمنستان، موفقیت‌های چشم‌گیری داشته‌ایم. همچنین این مجموعه مفتخر است که به بازرگانان تمامی استان‌های کشور درزمینهٔ ارسال مواد غذایی و شوینده خدمت‌رسانی نموده است.

اکنون به یاری کادری متخصص و باتجربه نسبت به فروش مواد غذایی و بهداشتی به‌صورت اینترنتی از طریق اپلیکیشن ویژه مجموعه اقدام کرده‌ایم تا سرعت و کیفیت اطلاع‌رسانی از وضعیت میزان موجودی و قیمت کالاها را به بازرگانان بهبود بخشیده و نیز ثبت سفارشات را برای شما عزیز آسان‌سازیم.

محصولات

۰
قابل ارائه

مشتری‌ها

۰
مشتری فعال

برندها

۰
همکاران ما

ارسال به

۰
استان تحت پوشش
سوالی دارید? پشتیبانی مهرگان